Category : Настани и Новости

post image

Попуст + Плаќање на рати + Бесплатна достава

Почитувани, Со цел да ви заштедиме и да ги направиме подостапни нашите понуди би сакале да ве информираме дека истите можете да ги купите не само со попуст, туку и на рати, а за одредени понуди за производи вршиме и бесплатна достава. Ова се условите за плаќање на рати: 1. За да платите на рати

Read More →

post image

Производи од Decathlon директно во Вашиот дом!

Појаснување:  Почитувани корисници, • На www.decathlon.bg може да ги погледнете сите актуелни производи. • Потребно е да ни го испратите на e-mail admin@kupinapopust.mk кодот од производот (види слика подолу) за кој сте заинтересирани, а ние за истиот ќе ви одговориме колку чини. По уплатата на производот од Ваша страна, во рок од 2 до 3 недели истиот ќе биде достапен за

Read More →

post image

Промовирајте ја вашата понуда на вистинското место!

Почитувани, На следниов линк ви ги претставуваме можните начини на промоција на вашата услуга / производ. Гарантираме брзо раздвижување на вашиот бизнис и ефикасна промоција со мерлив ефект. Ве очекуваме! Клик овде – Kupinapopust промоција

post image

Дали е плаќањето преку kupinapopust сигурно!?

Да. И тоа многу. Затоа: – Не треба да избегнувате користење на вашата платежна картичка. Тоа е најбрз и наједноставен начин да го добиете вашиот попуст. При плаќањето Вашата платежна картичка поминува преку сигурносна верификација и ние во ниту еден случај немаме пристап до бројот на картичката и другите лични податоци. Благодарение на АД Стопанска банка и

Read More →

post image

Производи од IKEA директно до Вашиот дом!

Појаснување: • На www.ikea.bg може да ги погледнете актуелните производи. • Потребно е да ни го испратите на e-mail admin@kupinapopust.mk кодот од производот (види пример слика подоле) , а ние за истиот ќе ви одговориме колку чини. По нарачката производот го подигате веднаш од нашите канцеларии доколку го имаме на залиха или потребно е да причекате 2-3 недели. • kupinapopust е посредник при промоцијата

Read More →

Kupinapopust Ве наградува во текот на целата 2018 година!

Драги корисници! Како поинаку би можеле да вe усреќиме во текот на целата 2018, освен со подароци реализирани преку бесплатни ваучери од нашите партнери – трговци! Во денови кога сите нешто подарувате, добивате или купувате за Вашите сакани, решивме и ние да подариме нешто за нашите сакани. Се разбира, за кого, ако не за Вас.

Read More →

post image

Со попуст до нови муштерии!

Почитувани,   Постоиме веќе 7-та година и голем број на фирми од различна големина и дејност отворија понуда на kupinapopust со цел да инвестираат во ефективна и ефикасна реклама, како и да ја зголемат својата продажба. Моделот на рекламирање на kupinapopust е единствен модел коишто нуди рекламирање со мерлив ефект, поточно колку продадени купони =

Read More →

Black Friday со kupinapopust.mk

Драги наши, дали сте подготвени за најголемата шопинг манија во годината, наречена Black Friday? Овој петок (24.11.2017), бидете со нас, затоа што ви подготвуваме вистинско шопинг лудило – непобедливи понуди по најниски можни цени!     За само неколку дена ќе започне настанот кој е вистинска увертира за новогодишните празници. Имено, Black Friday е совршена

Read More →

Kupinapopust кошничка

Дали се сеќавате дека минатата недела ви ветивме едно изненадување, со што значително ќе ви се олесни купувањето на нашите понуди? Сега конечно можеме и да ви го претставиме она на што вредно и посветено работевме изминатиов период – Купи на Попуст кошничката! 🙂   Нашите среќни и задоволни корисници ни се секогаш на прво

Read More →

Со “kupinapopust” поени до дополнителен попуст или целосно бесплатен ваучер

Драги наши, ни дојде и овој викенд, а ние решивме да ви приредиме едно убаво изненадување. Дали знаете дека колку повеќе купувате од нашите зделки, толку повеќе штедите? Или дека можете да добиете низа услуги и/или производи целосно бесплатно? 🙂   Како е тоа можно, се прашувате? Постои ли некоја скриена финта? Останете со нас до

Read More →